NPIS64D330MTRF
NPIS64D330MTRF
Kvantitet
Enhetspris
1-99
9.38kr
100+
7.03kr
Antal i lager: 347
NPIS64D330MTRF. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.8mm. Hölje: 6.6x6.6x4mm. Induktansvärde: 33uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.124 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NPIS64D. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 6.7mm. Ytterbredd [mm]: 6.7mm. Ytterdiameter [mm]: 9mm. Yttre längd [mm]: 6.7mm. [A]: 1.1A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NPIS64D330MTRF
17 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.8mm
Hölje
6.6x6.6x4mm
Induktansvärde
33uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.124 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
NPIS64D
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
6.7mm
Ytterbredd [mm]
6.7mm
Ytterdiameter [mm]
9mm
Yttre längd [mm]
6.7mm
[A]
1.1A