NIN-PA2R2MTR770F
NIN-PA2R2MTR770F
1-99
4.39kr
100+
3.26kr
Antal i lager: 5204
NIN-PA2R2MTR770F. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.2mm. Hölje: SMD 1210. Induktansvärde: 2.2uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +105°C.. Motstånd: 0.13 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NIN-PA. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: SMD 1210. Ytterbredd [mm]: 2.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.77A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NIN-PA2R2MTR770F
Extern höjd [mm]
2.2mm
Induktansvärde
2.2uH
Max temperatur
+105°C.
Motstånd
0.13 Ohms
Tolerans (%)
±20 %
Ytterbredd [mm]
2.5mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.77A