NIN-PA221KTRF
NIN-PA221KTRF
1-99
4.39kr
3.26kr
2.93kr
2000+
2.47kr
Antal i lager: 6057
NIN-PA221KTRF. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.2mm. Hölje: SMD 1210. Induktansvärde: 220uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +105°C.. Motstånd: 11 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NIN-PA. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: SMD 1210. Ytterbredd [mm]: 2.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.06A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NIN-PA221KTRF
Extern höjd [mm]
2.2mm
Induktansvärde
220uH
Max temperatur
+105°C.
Motstånd
11 Ohms
Tolerans (%)
±10%
Ytterbredd [mm]
2.5mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.06A