NIN-PA220KTRF
NIN-PA220KTRF
Kvantitet
Enhetspris
1-99
5.94kr
4.33kr
3.71kr
2000+
3.09kr
Antal i lager: 5231
NIN-PA220KTRF. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.2mm. Hölje: SMD 1210. Induktansvärde: 22uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +105°C.. Motstånd: 0.77 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NIN-PA. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: SMD 1210. Ytterbredd [mm]: 2.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.3A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NIN-PA220KTRF
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.2mm
Hölje
SMD 1210
Induktansvärde
22uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+105°C.
Motstånd
0.77 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
NIN-PA
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
SMD 1210
Ytterbredd [mm]
2.5mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.3A