NIN-NC33NKTR
NIN-NC33NKTR
Kvantitet
Enhetspris
5+
1.48kr
Antal i lager: 4
Minimum: 5
NIN-NC33NKTR. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.6mm. Hölje: 1008. Induktansvärde: 33nH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.51 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: NIN-NC. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 1008. Ytterbredd [mm]: 2mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 2.5mm. [A]: 0.22A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NIN-NC33NKTR
17 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.6mm
Hölje
1008
Induktansvärde
33nH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.51 Ohms
RoHS
nej
Tillverkarens produktgrupp
NIN-NC
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
1008
Ytterbredd [mm]
2mm
Yttre längd [mm]
2.5mm
[A]
0.22A