NIN-NC10NKTRF
NIN-NC10NKTRF
Kvantitet
Enhetspris
1-99
3.71kr
2.17kr
2.06kr
2000+
1.94kr
Antal i lager: 3769
NIN-NC10NKTRF. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.6mm. Hölje: 1008. Induktansvärde: 10nH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.32 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NIN-NC. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 1008. Ytterbredd [mm]: 2mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 2.5mm. [A]: 0.28A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NIN-NC10NKTRF
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.6mm
Hölje
1008
Induktansvärde
10nH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.32 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
NIN-NC
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
Ytterbredd [mm]
2mm
Yttre längd [mm]
2.5mm
[A]
0.28A