NDR-240-24
NDR-240-24
Kvantitet
Enhetspris
1-2
1058.29kr
3-11
1034.51kr
12+
Antal i lager: 6
NDR-240-24. Information: -. Ingångsspänning VAC: 90-264VAC. Kraftbetyg: 240W. Serie: NDR. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 24VDC. Utström: 10A. Vikt: 1000g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NDR-240-24
9 parametrar
Ingångsspänning VAC
90-264VAC
Kraftbetyg
240W
Serie
NDR
Typ
AC/DC
Utgångstyp
Enda
Utspänning DC
24VDC
Utström
10A