NCP1653AD
NCP1653AD
Kvantitet
Enhetspris
1-4
37.72kr
5-24
32.42kr
25-49
50-99
100+
Antal i lager: 11
NCP1653AD. Antal terminaler: 8. Driftstemperatur: -40...+125°C. Hölje (enligt datablad): SO-8. Hölje: SO. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Märkning på höljet: 1653A. Obs: 67kHz fast frekvens. Pd (effektförlust, max): 450mW. RoHS: ja. VCC: 8.7...13.25V. Originalprodukt från tillverkaren: ON Semiconductor. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NCP1653AD
11 parametrar
Antal terminaler
8
Driftstemperatur
-40...+125°C
Hölje (enligt datablad)
SO-8
Hölje
SO
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Märkning på höljet
1653A
Obs
67kHz fast frekvens
Pd (effektförlust, max)
450mW