MLZ2012N150LT000
MLZ2012N150LT000
Kvantitet
Enhetspris
1-99
2.70kr
1.52kr
1000+
1.18kr
Antal i lager: 1985
MLZ2012N150LT000. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.45mm. Hölje: SMD 0805. Induktansvärde: 15uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Motstånd: 0.611 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: -. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: SMD 0805. Ytterbredd [mm]: 1.25mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 2.0mm. [A]: 0.09A. Originalprodukt från tillverkaren: TDK. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
MLZ2012N150LT000
15 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.45mm
Hölje
SMD 0805
Induktansvärde
15uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Motstånd
0.611 Ohms
RoHS
ja
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
SMD 0805
Ytterbredd [mm]
1.25mm
Yttre längd [mm]
2.0mm
[A]
0.09A