MBRB20200CTT4G, 200V, 10A
MBRB20200CTT4G, 200V, 10A
Kvantitet
Enhetspris
2+
3.74kr
Antal i lager: 4
Minimum: 2
MBRB20200CTT4G, 200V, 10A. VRRM: 200V. Genomsnittlig likriktad ström per diod: 10A. Diod typ: schottky. Information: -. MSL: -. Monteringstyp: SMD. Omvänd läckström: 1mA / 200V. Serie: MBRB. Originalprodukt från tillverkaren: Onsemi. Minsta kvantitet: 2. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
MBRB20200CTT4G
8 parametrar
VRRM
200V
Genomsnittlig likriktad ström per diod
10A
Diod typ
schottky
Monteringstyp
SMD
Omvänd läckström
1mA / 200V