MBR20150CT, 10A, TO-220, TO-220AB, 150V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
40.59kr
5-24
38.55kr
25-49
50+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 1
MBR20150CT, 10A, TO-220, TO-220AB, 150V. Framåtström (AV): 10A. Hölje: TO-220. Hölje (enligt datablad): TO-220AB. VRRM: 150V. Antal per fodral: 2. Dielektrisk struktur: Vanlig katod. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: 20A/150App. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: ON Semiconductor. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
MBR20150CT
10 parametrar
Framåtström (AV)
10A
Hölje
TO-220
Hölje (enligt datablad)
TO-220AB
VRRM
150V
Antal per fodral
2
Dielektrisk struktur
Vanlig katod
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Obs
20A/150App