LSMD-0805-10UH-15MA-1-15R, 10uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
3.28kr
10-49
1.35kr
50-99
0.85kr
0.69kr
200+
0.60kr
Antal i lager: 200
LSMD-0805-10UH-15MA-1-15R, 10uH. Induktans: 10uH. B-dimension: 0.5mm. Bostad - mm: 2012. Bostad - tum: SMD 0805. C-dimension: 0.85mm. Driftström: 15uA. En-dimension: 2mm. Hölje: SMD 0805. Kvalitetsindex: 45. Max kontinuerlig ström: 0. Montering/installation: SMD. Motstånd: 1.15 Ohms. Resonansfrekvens: 24MHz. RoHS: nej. Storlek D: 0.53mm. Testfrekvens: 2MHz. Typ: Ferrit. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LSMD-0805-10UH-15MA-1-15R
18 parametrar
Induktans
10uH
B-dimension
0.5mm
Bostad - mm
Bostad - tum
SMD 0805
C-dimension
0.85mm
Driftström
15uA
En-dimension
2mm
Hölje
SMD 0805
Kvalitetsindex
45
Max kontinuerlig ström
Montering/installation
SMD
Motstånd
1.15 Ohms
Resonansfrekvens
24MHz
RoHS
nej
Storlek D
0.53mm
Testfrekvens
2MHz