LSMD-0603-10UH-0-7A-0-13R, 10nH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
8.36kr
5-9
5.24kr
10-19
3.70kr
20-49
2.91kr
50+
2.41kr
Antal i lager: 25
LSMD-0603-10UH-0-7A-0-13R, 10nH. Induktans: 10nH. Bostad - mm: 1608. Bostad - tum: SMD 0603. Driftström: 700mA. Hölje: SMD 0603. Kvalitetsindex: 30. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.13 Ohms. Resonansfrekvens: 4.8GHz. RoHS: ja. Testfrekvens: 250MHz. Tolerans: 5%. Typ: spole. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LSMD-0603-10UH-0-7A-0-13R
14 parametrar
Induktans
10nH
Bostad - mm
Bostad - tum
SMD 0603
Driftström
700mA
Hölje
SMD 0603
Kvalitetsindex
30
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.13 Ohms
Resonansfrekvens
4.8GHz
RoHS
ja
Testfrekvens
250MHz
Tolerans
5%