LRS-150-24
LRS-150-24
Kvantitet
Enhetspris
1-2
407.51kr
3-11
398.18kr
12+
Antal i lager: 2
LRS-150-24. Effekt: 150W. Hölje: 159x97x30mm. Information: -. Ingångsspänning VAC: 85-132VAC. Kraftbetyg: 156W. Max utgångsström: 6.5A. Serie: LRS. Typ: Strömförsörjning. Utgångstyp: konstant spänning. Utspänning DC: 24VDC. Utspänning: 24VDC. Utström: 6.5A. Vikt: 480g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LRS-150-24
13 parametrar
Effekt
150W
Hölje
159x97x30mm
Ingångsspänning VAC
85-132VAC
Kraftbetyg
156W
Max utgångsström
6.5A
Serie
LRS
Typ
Strömförsörjning
Utgångstyp
konstant spänning
Utspänning DC
24VDC
Utspänning
24VDC
Utström
6.5A