LRS-150-12
LRS-150-12
Kvantitet
Enhetspris
1-2
436.52kr
3-11
426.68kr
12+
Antal i lager: 30
LRS-150-12. Effekt: 150W. Hölje: 159x97x30mm. Information: -. Kraftbetyg: 150W. Max utgångsström: 12.5A. Serie: LRS. Typ: Strömförsörjning. Utgångstyp: konstant spänning. Utspänning DC: 12VDC. Utspänning: 12VDC. Utström: 12.5A. Vikt: 480g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LRS-150-12
12 parametrar
Effekt
150W
Hölje
159x97x30mm
Kraftbetyg
150W
Max utgångsström
12.5A
Serie
LRS
Typ
Strömförsörjning
Utgångstyp
konstant spänning
Utspänning DC
12VDC
Utspänning
12VDC
Utström
12.5A