LRS-100-24
LRS-100-24
Kvantitet
Enhetspris
1-2
333.16kr
3-11
325.64kr
12+
Antal i lager: 5
LRS-100-24. Effekt: 100W. Hölje: 129x97x30mm. Information: -. Ingångsspänning VAC: 85-264VAC. Kraftbetyg: 108W. Max utgångsström: 4.5A. Serie: LRS. Typ: Strömförsörjning. Utgångstyp: konstant spänning. Utspänning DC: 24VDC. Utspänning: 24VDC. Utström: 4.5A. Vikt: 340g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LRS-100-24
13 parametrar
Effekt
100W
Hölje
129x97x30mm
Ingångsspänning VAC
85-264VAC
Kraftbetyg
108W
Max utgångsström
4.5A
Serie
LRS
Typ
Strömförsörjning
Utgångstyp
konstant spänning
Utspänning DC
24VDC
Utspänning
24VDC
Utström
4.5A