LRS-100-12
LRS-100-12
Kvantitet
Enhetspris
1-2
349.74kr
3-11
341.97kr
12+
Antal i lager: 2
LRS-100-12. Effekt: 100W. Hölje: 129x97x30mm. Information: -. Ingångsspänning VAC: 85-264VAC. Kraftbetyg: 102W. Max utgångsström: 8.5A. Serie: LRS. Typ: Strömförsörjning. Utgångstyp: konstant spänning. Utspänning DC: 12VDC. Utspänning: 12VDC. Utström: 8.8A. Vikt: 340g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LRS-100-12
13 parametrar
Effekt
100W
Hölje
129x97x30mm
Ingångsspänning VAC
85-264VAC
Kraftbetyg
102W
Max utgångsström
8.5A
Serie
LRS
Typ
Strömförsörjning
Utgångstyp
konstant spänning
Utspänning DC
12VDC
Utspänning
12VDC
Utström
8.8A