LQP31A68NJ04
LQP31A68NJ04
Kvantitet
Enhetspris
1-99
2.63kr
100+
2.14kr
Antal i lager: 246
LQP31A68NJ04. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 0.5mm. Hölje: SMD 1206. Induktansvärde: 68nH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 5 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: LQP31A. Tolerans (%): ±2 %. Tonhöjd: SMD 1206. Ytterbredd [mm]: 1.6mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.1A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQP31A68NJ04
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
0.5mm
Hölje
SMD 1206
Induktansvärde
68nH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
5 Ohms
RoHS
nej
Tillverkarens produktgrupp
LQP31A
Tolerans (%)
±2 %
Tonhöjd
SMD 1206
Ytterbredd [mm]
1.6mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.1A