LQN21A18NJ04
LQN21A18NJ04
Kvantitet
Enhetspris
1+
6.68kr
Antal i lager: 3619
LQN21A18NJ04. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.7mm. Hölje: 2x1.5x1.8mm. Induktansvärde: 18nH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.10 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: LQN21A. Tolerans (%): ±5 %. Tonhöjd: SMD 0805. Ytterbredd [mm]: 1.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 2mm. [A]: 0.69A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQN21A18NJ04
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.7mm
Hölje
2x1.5x1.8mm
Induktansvärde
18nH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.10 Ohms
RoHS
nej
Tillverkarens produktgrupp
LQN21A
Tolerans (%)
±5 %
Tonhöjd
SMD 0805
Ytterbredd [mm]
1.5mm
Yttre längd [mm]
2mm
[A]
0.69A