LQH43MN470K03L
LQH43MN470K03L
Kvantitet
Enhetspris
1-49
13.43kr
50+
9.51kr
Antal i lager: 820
LQH43MN470K03L. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.6mm. Hölje: 1812. Induktansvärde: 47uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 1.5 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LQH43MN. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 1812. Ytterbredd [mm]: 3.2mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 4.5mm. [A]: 0.22A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQH43MN470K03L
Extern höjd [mm]
2.6mm
Induktansvärde
47uH
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
1.5 Ohms
Tolerans (%)
±10%
Ytterbredd [mm]
3.2mm
Yttre längd [mm]
4.5mm
[A]
0.22A