LQH43CN101K03L
LQH43CN101K03L
Kvantitet
Enhetspris
1-99
7.56kr
100+
4.72kr
Antal i lager: 990
LQH43CN101K03L. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.6mm. Hölje: 1812. Induktansvärde: 100uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 2.2 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LQH43CN. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 1812. Ytterbredd [mm]: 3.2mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 4.5mm. [A]: 0.19A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQH43CN101K03L
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.6mm
Hölje
1812
Induktansvärde
100uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
2.2 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LQH43CN
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
1812
Ytterbredd [mm]
3.2mm
Yttre längd [mm]
4.5mm
[A]
0.19A