LQH3C2R2M04
LQH3C2R2M04
Kvantitet
Enhetspris
1-99
2.23kr
100+
1.46kr
Antal i lager: 1573
LQH3C2R2M04. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2mm. Hölje: SMD 1210. Induktansvärde: 2.2uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.13 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LQH3C. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: SMD 1210. Ytterbredd [mm]: 2.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.6A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQH3C2R2M04
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2mm
Hölje
SMD 1210
Induktansvärde
2.2uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.13 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LQH3C
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
SMD 1210
Ytterbredd [mm]
2.5mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.6A