LQH32MN100K23L
LQH32MN100K23L
Kvantitet
Enhetspris
1-99
3.98kr
100+
3.04kr
Antal i lager: 1000
LQH32MN100K23L. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2mm. Hölje: SMD 1210. Induktansvärde: 10uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 1.8 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LQH32MN. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: SMD 1210. Ytterbredd [mm]: 2.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.19A. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LQH32MN100K23L
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2mm
Hölje
SMD 1210
Induktansvärde
10uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
1.8 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LQH32MN
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
SMD 1210
Ytterbredd [mm]
2.5mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.19A