LQH32CN2R2M23L, 2.2uH
LQH32CN2R2M23L, 2.2uH
Kvantitet
Enhetspris
5-9
10.85kr
10-49
8.40kr
50-199
7.47kr
6.90kr
6.41kr
6.11kr
Antal i lager: 1207
Minimum: 5
LQH32CN2R2M23L, 2.2uH. Induktans: 2.2uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 0.6A. DC -motstånd max.ohms: 130m Ohms. Driftstemperatur: -40...+85°C. Information: n/a. Kärnmaterial: Ferrit. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Serie: LQH. Storlek: 3.2x2.5x2mm. Testfrekvens 1: 1MHz. Tolerans: ±20%. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQH32CN2R2M23L
13 parametrar
Induktans
2.2uH
Avskärmning
Icke-skärmad
Betygsatt ström a
0.6A
DC -motstånd max.ohms
130m Ohms
Driftstemperatur
-40...+85°C
Kärnmaterial
Ferrit
Monteringstyp
LQH
Storlek
3.2x2.5x2mm
Testfrekvens 1
1MHz
Tolerans
±20%