LQH32CN1R0M23L, 1uH
LQH32CN1R0M23L, 1uH
Kvantitet
Enhetspris
10-19
5.48kr
20-99
4.99kr
4.44kr
4.09kr
3.82kr
Antal i lager: 730
Minimum: 10
LQH32CN1R0M23L, 1uH. Induktans: 1uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 0.8A. DC -motstånd max.ohms: 90m Ohms. Driftstemperatur: -40...+85°C. Information: n/a. Kärnmaterial: Ferrit. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Serie: LQH. Storlek: 3.2x2.5x2mm. Testfrekvens 1: 1MHz. Tolerans: ±20%. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LQH32CN1R0M23L
13 parametrar
Induktans
1uH
Avskärmning
Icke-skärmad
Betygsatt ström a
0.8A
DC -motstånd max.ohms
90m Ohms
Driftstemperatur
-40...+85°C
Kärnmaterial
Ferrit
Monteringstyp
LQH
Storlek
3.2x2.5x2mm
Testfrekvens 1
1MHz
Tolerans
±20%