LQH32C-22UH, 22uH
LQH32C-22UH, 22uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
11.64kr
5-9
7.29kr
10-19
5.72kr
20-49
4.90kr
50+
4.34kr
Antal i lager: 20
LQH32C-22UH, 22uH. Induktans: 22uH. Bostad - mm: 3225. Bostad - tum: SMD 1210. Driftstemperatur: -40...85°C. Driftström: 250mA. Hölje: SMD 1210. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.71 Ohms. Resonansfrekvens: 19MHz. RoHS: ja. Serie: LQH. Tolerans: ±10%. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LQH32C-22UH
14 parametrar
Induktans
22uH
Bostad - mm
Bostad - tum
SMD 1210
Driftstemperatur
-40...85°C
Driftström
250mA
Hölje
SMD 1210
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.71 Ohms
Resonansfrekvens
19MHz
RoHS
ja
Serie
LQH
Tolerans
±10%