LQH32C-10UH, 10uH
LQH32C-10UH, 10uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
15.93kr
5-9
9.93kr
10-19
8.29kr
20-49
7.43kr
50+
6.82kr
Antal i lager: 10
LQH32C-10UH, 10uH. Induktans: 10uH. Bostad - mm: 3225. Bostad - tum: SMD 1210. Bostadsdimensioner: 3.5x2.5x2mm. Driftstemperatur: -40...85°C. Driftström: 300mA. Hölje: SMD 1210. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.44 Ohms. Resonansfrekvens: 26MHz. RoHS: nej. Serie: LQH. Tolerans: ±10%. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LQH32C-10UH
15 parametrar
Induktans
10uH
Bostad - mm
Bostad - tum
SMD 1210
Bostadsdimensioner
3.5x2.5x2mm
Driftstemperatur
-40...85°C
Driftström
300mA
Hölje
SMD 1210
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.44 Ohms
Resonansfrekvens
26MHz
RoHS
nej
Serie
LQH
Tolerans
±10%