LPV-100-12
LPV-100-12
Kvantitet
Enhetspris
1-2
477.96kr
3-11
467.07kr
12+
Antal i lager: 1
LPV-100-12. Ansökningar: LED-belysning. Använda: användning inomhus och utomhus. Effekt: 100W. Effekttyp: switchade strömförsörjning. IP-betyg: IP67. Information: -. Ingångsspänning: 90-264VAC. Max utgångsström: 8.5A. Mått: 190x52x37mm. Power W eller VA: 100W. Serie: LPV-100. Typ: LED-drivrutin. Tätning: IP67. Uteffekt max.: 100W. Utgångstyp: konstant spänning. Utspänning: 12VDC. Utström: 8.5A. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LPV-100-12
17 parametrar
Ansökningar
LED-belysning
Använda
användning inomhus och utomhus
Effekt
100W
Effekttyp
switchade strömförsörjning
IP-betyg
IP67
Ingångsspänning
90-264VAC
Max utgångsström
8.5A
Mått
190x52x37mm
Power W eller VA
100W
Serie
LPV-100
Typ
LED-drivrutin
Tätning
IP67
Uteffekt max.
100W
Utgångstyp
konstant spänning
Utspänning
12VDC
Utström
8.5A