LMXS0704M471DTAS
LMXS0704M471DTAS
Kvantitet
Enhetspris
1+
60.68kr
Antal i lager: 39
LMXS0704M471DTAS. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.92mm. Hölje: 6.6x4.5x2.92mm. Induktansvärde: 470uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 1.8 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LMXS. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 4.06mm. Ytterbredd [mm]: 4.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 6.6mm. [A]: 0.19A. Originalprodukt från tillverkaren: Avx-kyocera. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LMXS0704M471DTAS
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.92mm
Hölje
6.6x4.5x2.92mm
Induktansvärde
470uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
1.8 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LMXS
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
4.06mm
Ytterbredd [mm]
4.5mm
Yttre längd [mm]
6.6mm
[A]
0.19A