LE-D0010-650
LE-D0010-650
Kvantitet
Enhetspris
1-1
144.08kr
2-4
136.04kr
5-9
10-49
50+
Antal i lager: 2
LE-D0010-650. Driftstemperatur: -10...+50°C. Effekt: 10mW. Hölje (enligt datablad): TO-18 ( 5.6mm ). Hölje: TO-18 ( TO-206 ). Max kontinuerlig ström: 26mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: 6/25. Våglängd (dominant): 645...660nm. Originalprodukt från tillverkaren: --. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LE-D0010-650
8 parametrar
Driftstemperatur
-10...+50°C
Effekt
10mW
Hölje (enligt datablad)
TO-18 ( 5.6mm )
Hölje
TO-18 ( TO-206 )
Max kontinuerlig ström
26mA