LB3218T102K
LB3218T102K
Kvantitet
Enhetspris
1+
8.44kr
Antal i lager: 20
LB3218T102K. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.8mm. Hölje: 1207. Induktansvärde: 1mH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +105°C.. Motstånd: 35.1 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LB. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 1207. Ytterbredd [mm]: 1.8mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. [A]: 0.039A. Originalprodukt från tillverkaren: Taiyo Yuden. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LB3218T102K
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.8mm
Hölje
1207
Induktansvärde
1mH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+105°C.
Motstånd
35.1 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LB
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
1207
Ytterbredd [mm]
1.8mm
Yttre längd [mm]
3.2mm
[A]
0.039A