LAMP14V-40-WT
LAMP14V-40-WT
Kvantitet
Enhetspris
1-4
8.30kr
5-49
7.16kr
50-99
7.08kr
5.93kr
200+
5.26kr
Antal i lager: 131
LAMP14V-40-WT. Diameter: 4.2mm. Hållare/uttag: T1 1/4. Längd: 11.7mm. Pinout: lödanslutningar. RoHS: ja. Spänning: 14V. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP14V-40-WT
7 parametrar
Diameter
4.2mm
Hållare/uttag
T1 1/4
Längd
11.7mm
Pinout
lödanslutningar
RoHS
ja
Spänning
14V