LAMP12V-G6-35WU
LAMP12V-G6-35WU
Kvantitet
Enhetspris
1-2
47.51kr
3-5
44.29kr
6-11
12-19
20+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 8
LAMP12V-G6-35WU. Diameter: 12mm. Effekt: 35W. Kontakttyp: GY6.35. Livslängd: 2000 timmar. Ljusstyrka (Lum max.): 765lm. Serie: Hal-mini GY6.35 eco. Spänning: 12VAC. Tonhöjd: 6.3mm. Originalprodukt från tillverkaren: Osram. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP12V-G6-35WU
9 parametrar
Diameter
12mm
Effekt
35W
Kontakttyp
GY6.35
Livslängd
2000 timmar
Ljusstyrka (Lum max.)
765lm
Serie
Hal-mini GY6.35 eco
Spänning
12VAC
Tonhöjd
6.3mm