LAMP12V-160-WB
LAMP12V-160-WB
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.95kr
5-24
8.63kr
25-49
7.56kr
50-99
6.83kr
100+
5.91kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen
Slut i lager
LAMP12V-160-WB. Diameter: 10mm. Kontakttyp: W2.1X9.5d 5313. Längd: 28mm. Obs: glödlampa storlek T1 3/4. RoHS: ja. Spänning: 12V. Originalprodukt från tillverkaren: Tungsram. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP12V-160-WB
7 parametrar
Diameter
10mm
Kontakttyp
W2.1X9.5d 5313
Längd
28mm
Obs
glödlampa storlek T1 3/4
RoHS
ja
Spänning
12V