LAMP-R10W-12
LAMP-R10W-12
1-4
10.87kr
5-49
8.98kr
50-99
7.48kr
100+
6.36kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen
Slut i lager
LAMP-R10W-12. Effekt: 5W. Hållare/uttag: R10W. Kontakttyp: glas glödlampa. Motstånd: 37 Ohms. Obs: 5008. Spänning: 12V. Originalprodukt från tillverkaren: Osram. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP-R10W-12
7 parametrar
Effekt
5W
Hållare/uttag
R10W
Kontakttyp
glas glödlampa
Motstånd
37 Ohms
Obs
5008
Spänning
12V