LAMP-LED-IND8-24G-D
LAMP-LED-IND8-24G-D
Kvantitet
Enhetspris
1-4
14.82kr
5-24
13.09kr
25-49
50-99
100+
8.97kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 64
LAMP-LED-IND8-24G-D. Artikelfamilj: indikatorlampor. Beläggningsmaterial: metall. Diameter/mått: 5mm. Driftstemperatur: -25...+70°C. Färg: grön. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Panelutskärning/borrning: 8,2 mm. RoHS: ja. Strömförsörjning: 24V. Tätning: IP40. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP-LED-IND8-24G-D
11 parametrar
Artikelfamilj
indikatorlampor
Beläggningsmaterial
metall
Diameter/mått
5mm
Driftstemperatur
-25...+70°C
Färg
grön
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Panelutskärning/borrning
8,2 mm
RoHS
ja
Strömförsörjning
24V