LAMP-LED-IND8-24B-H
LAMP-LED-IND8-24B-H
1-4
14.82kr
5-24
13.09kr
25-49
50-99
100+
8.97kr
Antal i lager: 23
LAMP-LED-IND8-24B-H. Artikelfamilj: indikatorlampor. Beläggningsmaterial: metall. Diameter/mått: 5mm. Driftstemperatur: -25...+70°C. Färg: blå. Montering/installation: skruv. Panelutskärning/borrning: 8,2 mm. RoHS: ja. Strömförsörjning: 24V. Tätning: IP40. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP-LED-IND8-24B-H
11 parametrar
Artikelfamilj
indikatorlampor
Beläggningsmaterial
metall
Diameter/mått
5mm
Driftstemperatur
-25...+70°C
Färg
blå
Montering/installation
skruv
Panelutskärning/borrning
8,2 mm
RoHS
ja
Strömförsörjning
24V