L6800UH-R, 6800uH
L6800UH-R, 6800uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
4.55kr
5-24
3.82kr
25-49
3.25kr
50-99
2.75kr
100+
2.11kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 75
L6800UH-R, 6800uH. Induktans: 6800uH. Diameter: 10mm. Driftstemperatur: -40...+125°C. Höjd/tjocklek: 13mm. Konfiguration: vertikal montering. Max kontinuerlig ström: 110mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 10 Ohms. Märkning på höljet: 682K. Mått: 10x13mm. RoHS: ja. Tonhöjd: 5mm. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
L6800UH-R
13 parametrar
Induktans
6800uH
Diameter
10mm
Driftstemperatur
-40...+125°C
Höjd/tjocklek
13mm
Konfiguration
vertikal montering
Max kontinuerlig ström
110mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
10 Ohms
Märkning på höljet
682K
Mått
10x13mm
RoHS
ja
Tonhöjd
5mm