L470UH-3X7, 470uH
L470UH-3X7, 470uH
Kvantitet
Enhetspris
10-49
1.17kr
50-99
1.01kr
0.92kr
200+
0.78kr
Antal i lager: 270
Minimum: 10
L470UH-3X7, 470uH. Induktans: 470uH. Hölje: 0307. Konfiguration: horisontell montering med axiella anslutningar. Max kontinuerlig ström: 55mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 24 Ohms. Mått: 3x7mm. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
L470UH-3X7
10 parametrar
Induktans
470uH
Hölje
Konfiguration
horisontell montering med axiella anslutningar
Max kontinuerlig ström
55mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
24 Ohms
Mått
3x7mm