L217-SK34SMA-15MQ040N, DO214AC (SMA), 40V, 3A
Kvantitet
Enhetspris
20-39
2.59kr
40-199
2.36kr
2.10kr
1.92kr
1.74kr
1.72kr
Antal i lager: 5720
Minimum: 20
L217-SK34SMA-15MQ040N, DO214AC (SMA), 40V, 3A. Hölje: DO214AC (SMA). VRRM: 40V. Genomsnittlig likriktad ström per diod: 3A. Diod typ: schottky. Diodkonfiguration: oberoende. Framspänning (max): <0.51V / 3A. Information: 3rd Gen. Monteringstyp: SMD. Omvänd läckström: 50uA / 40V. Serie: L217. Originalprodukt från tillverkaren: Diotec. Minsta kvantitet: 20. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
L217-SK34SMA-15MQ040N
12 parametrar
Hölje
DO214AC (SMA)
VRRM
40V
Genomsnittlig likriktad ström per diod
3A
Diod typ
schottky
Diodkonfiguration
oberoende
Framspänning (max)
<0.51V / 3A
Information
3rd Gen
Monteringstyp
SMD
Omvänd läckström
50uA / 40V