KT201-300
KT201-300
Kvantitet
Enhetspris
1-4
26.49kr
5-9
23.62kr
10-24
25-49
50+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 3
KT201-300. Antal terminaler: 3. Det är M: 40A. Hölje (enligt datablad): TO-220. Hölje: TO-220. IT(AV): 3A. Igt (Typ): 20mA. Igt (max): 20mA. Ih (Typ): 20mA. Ih (max): 20mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. VDRM: 300V. Originalprodukt från tillverkaren: Tesla. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
KT201-300
12 parametrar
Antal terminaler
3
Det är M
40A
Hölje (enligt datablad)
TO-220
Hölje
TO-220
IT(AV)
3A
Igt (Typ)
20mA
Igt (max)
20mA
Ih (Typ)
20mA
Ih (max)
20mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
VDRM
300V