KT201-200
KT201-200
Kvantitet
Enhetspris
1-4
20.64kr
5-24
17.06kr
25-49
50+
Antal i lager: 83
KT201-200. Antal terminaler: 3. Det är M: 40A. Hölje (enligt datablad): TO-220. Hölje: TO-220. IT(AV): 3A. Igt (Typ): 20mA. Igt (max): 20mA. Ih (Typ): 20mA. Ih (max): 20mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. VDRM: 200V. Originalprodukt från tillverkaren: Tesla. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
KT201-200
12 parametrar
Antal terminaler
3
Det är M
40A
Hölje (enligt datablad)
TO-220
Hölje
TO-220
IT(AV)
3A
Igt (Typ)
20mA
Igt (max)
20mA
Ih (Typ)
20mA
Ih (max)
20mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
VDRM
200V