KP25A12V
KP25A12V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
146.60kr
5-9
125.93kr
10-19
20-29
30+
Antal i lager: 7
KP25A12V. Bussningsgänga: M6. Det är M: 380A. Driftstemperatur: -40...+125°C. Hölje (enligt datablad): TO-208AA. Hölje: TO-48. IT(AV): 25A. Igt (max): 90mA. Ih (max): 130mA. Montering/installation: skruv. Obs: bostad B2. Pinout: lödanslutningar. Sammanfattning: tyristor. VDRM: 1200V. Originalprodukt från tillverkaren: Huajing. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
KP25A12V
14 parametrar
Bussningsgänga
M6
Det är M
380A
Driftstemperatur
-40...+125°C
Hölje (enligt datablad)
TO-208AA
Hölje
TO-48
IT(AV)
25A
Igt (max)
90mA
Ih (max)
130mA
Montering/installation
skruv
Obs
bostad B2
Pinout
lödanslutningar
Sammanfattning
tyristor
VDRM
1200V