IHLP2525CZER3R3M01, 3.3uH
IHLP2525CZER3R3M01, 3.3uH
Kvantitet
Enhetspris
2-3
37.36kr
4-9
36.27kr
10-49
50-199
500+
Antal i lager: 29
Minimum: 2
IHLP2525CZER3R3M01, 3.3uH. Induktans: 3.3uH. Avskärmning: Överraskad. DC -motstånd max.ohms: 30m Ohms. Drag: -. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: -. Kärnmaterial: Sammansatt. Monteringstyp: SMD. Märkström @ deltaT=40K: 6A. Mättnadsström @ deltal = 20%: 13.5A. Q-faktor: -. Serie: IHLP-2525CZ-01. Självresonansfrekvens: 30MHz. Storlek: 6.9x6.5x3mm. Testfrekvens: 0.1 MHz. Tolerans: ±20%. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay Dale. Minsta kvantitet: 2. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
IHLP2525CZER3R3M01
15 parametrar
Induktans
3.3uH
Avskärmning
Överraskad
DC -motstånd max.ohms
30m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
Kärnmaterial
Sammansatt
Monteringstyp
SMD
Märkström @ deltaT=40K
6A
Mättnadsström @ deltal = 20%
13.5A
Serie
IHLP-2525CZ-01
Självresonansfrekvens
30MHz
Storlek
6.9x6.5x3mm
Testfrekvens
0.1 MHz
Tolerans
±20%