IHLP2525CZER2R2M01, 2.2uH
IHLP2525CZER2R2M01, 2.2uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
0.0000kr
5-7
40.59kr
Antal i lager: 7
IHLP2525CZER2R2M01, 2.2uH. Induktans: 2.2uH. Avskärmning: Överraskad. DC -motstånd max.ohms: 20M Ohms. Drag: -. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: -. Kärnmaterial: Sammansatt. Monteringstyp: SMD. Märkström @ deltaT=40K: 8A. Mättnadsström @ deltal = 20%: 14A. Q-faktor: -. Serie: IHLP-2525CZ-01. Självresonansfrekvens: 38MHz. Storlek: 6.9x6.5x3mm. Testfrekvens: 0.1 MHz. Tolerans: ±20%. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay Dale. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
IHLP2525CZER2R2M01
14 parametrar
Induktans
2.2uH
Avskärmning
Överraskad
DC -motstånd max.ohms
20M Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
Kärnmaterial
Sammansatt
Monteringstyp
SMD
Märkström @ deltaT=40K
8A
Mättnadsström @ deltal = 20%
14A
Serie
IHLP-2525CZ-01
Självresonansfrekvens
38MHz
Storlek
6.9x6.5x3mm
Testfrekvens
0.1 MHz
Tolerans
±20%