IHLP2525BDERR33M01
IHLP2525BDERR33M01
Kvantitet
Enhetspris
1-9
34.76kr
10+
28.12kr
Antal i lager: 200
IHLP2525BDERR33M01. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.4mm. Hölje: 6.4x6.4x2.4mm. Induktansvärde: 0.33uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Motstånd: 0.0041 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: IHLP-2525. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 3.4mm. Ytterbredd [mm]: 6.4mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 6.4mm. [A]: 22A. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
IHLP2525BDERR33M01
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.4mm
Hölje
6.4x6.4x2.4mm
Induktansvärde
0.33uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Motstånd
0.0041 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
IHLP-2525
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
3.4mm
Ytterbredd [mm]
6.4mm
Yttre längd [mm]
6.4mm
[A]
22A