IHLP2525AHER1R0M01
IHLP2525AHER1R0M01
Kvantitet
Enhetspris
1-99
23.96kr
100+
18.28kr
Antal i lager: 2456
IHLP2525AHER1R0M01. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.8mm. Hölje: 6.5x6.5x1.8mm. Induktansvärde: 1uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Motstånd: 0.018 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: IHLP-2525. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 3.4mm. Ytterbredd [mm]: 6,5 mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 6,5 mm. [A]: 14A. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
IHLP2525AHER1R0M01
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.8mm
Hölje
6.5x6.5x1.8mm
Induktansvärde
1uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Motstånd
0.018 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
IHLP-2525
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
3.4mm
Ytterbredd [mm]
6,5 mm
Yttre längd [mm]
6,5 mm
[A]
14A