HPI0630-8R2, 8.2uH
HPI0630-8R2, 8.2uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
12.86kr
5-9
8.00kr
10-19
6.44kr
20-49
5.61kr
50+
5.03kr
Antal i lager: 50
HPI0630-8R2, 8.2uH. Induktans: 8.2uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 3.6A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 3.8A. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-8R2
10 parametrar
Induktans
8.2uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
3.6A
Mättnadsström
3.8A
Tolerans
±20%
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm