HPI0630-6R8, 6.8uH
HPI0630-6R8, 6.8uH
1-4
13.71kr
5-9
8.57kr
10-19
7.00kr
20-49
6.15kr
50+
5.56kr
Antal i lager: 50
HPI0630-6R8, 6.8uH. Induktans: 6.8uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 4.3A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 4.9A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-6R8
11 parametrar
Induktans
6.8uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
4.3A
Mättnadsström
4.9A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm