HPI0630-4R7, 4.7uH
HPI0630-4R7, 4.7uH
1-4
13.21kr
5-9
8.29kr
10-19
6.69kr
20-49
5.85kr
50+
5.26kr
Antal i lager: 3
HPI0630-4R7, 4.7uH. Induktans: 4.7uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 5A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 6.3A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-4R7
11 parametrar
Induktans
4.7uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
5A
Mättnadsström
6.3A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm